1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dosyc duze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szoa, Styczeń 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szoa

szoa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam zamiar w kwietniu kupić sobie konsole i nie wiem co wybrać Xbox czy ps3 tzn mam router i chce grac w takie gry przez mp jak cod mw 2 czy black ops itd.. , ostatnio zauważyłem ze na pudelku od black opsa nie pisze xbox live tzn nie trzeba placic zeby grac w black opsa przez mp? bo szkoda mi pieniędzy na członkostwo gold jeżeli trzeba płacić to kupie jednak ps3 . Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Obojętnie jaka gra - jeśli chcesz grać na xboxie online to musisz mieć golda.

4. szoa

szoa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra dzieki jednak zdecyduje sie na ps3 :p

5. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja też teraz kupuje ps3 ale mam xboxa jak ci zależy na multi to bym wybrał xbox. Xbox live jest po prostu lepsze

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum