1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dot. aukcji allegro

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PatrixOK, Czerwiec 20, 2010.

1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Mam zamiar kupic sobie 8000 mps na allegro i znalazlem taką aukcje 8000 MICROSOFT POINTS XBOX 360 LIVE ŚWIAT FOREVER (1071133899) - Aukcje internetowe Allegro Lecz to nie jest kod na 8000 mps tylko dostaje konto na ktorym sa te mps. I teraz moje pytanie brzmi to czy jak sciagne Map packi do mw2 na te konto z 8000mps to czy te map packi beda działaly na moim koncie PatrixOK na ktorym nie ma zadnych mps? To samo pytanie dotyczy premium themes, gier arcade itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: