1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dot. BurnerMaxa i nagrywania gta5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MaxiorQ, Wrzesień 14, 2013.

1. MaxiorQ

MaxiorQ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Konin
    Witam, nagrałem disc 1 na zwykłej nagrywarce, płyty Platinum. Włożyłem do napędu, komunikat ze ściereczką. Włożyłem drugi raz, gra działa! Rozpoczyna się proces instalacji... dochodzi do 4095mb i staje. Czekałem dość długo ale się widocznie zacięło. Wyciągnąłem płytę, usunąłem z dysku zainstalowaną po części grę, usunąłem cache. Wkładam do napędu, ale już gra nie odpala... Próbowałem wiele razy, nic z tego. Poczytałem trochę, i wyczytałem o Burnermaxie, nigdy z tym nie miałem styczności, pobrałem ten program, włożyłem płytę, odpaliłem i mi wyskoczyło: BurnerMAX IS enabled ! Z tego co wyczytałem, to oznacza że nagrywarka jest współpracująca z programem. I tu się rodzi moje pytanie, co dalej? Jak ustawić IMGBurna? Czy trzeba coś zmieniać w abgx360? Pozdrawiam i liczę na pomoc.

PS. Próbowałem wypalić płytkę z BurnerMaxem i ustawieniami IMGBurna takimi jak zawsze nagrywam, wg. forumowego poradnika. Pod koniec wypalania, przy 99% wyskoczył błąd, płytka się nie wypaliła do końca i jest do niczego.
    PS.2 Disc 1 już zgrałem na pendrive, ale i tak muszę nagrać disc 2, a nie mam pojęcia jak...

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Poradniki jak nagrać są w ISO ---> Artykuły....

4. MaxiorQ

MaxiorQ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Konin
    Przeszukałem ten dział i nie znalazłem informacji jak nagrać zwykłą nagrywarką z BurnerMaxem...

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Sie nagrywa tak samo jak IHASEM.
    Nagrywasz normalnie IMGBurnem.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum