Pytanie dot. BurnerMaxa i nagrywania gta5

MaxiorQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, nagrałem disc 1 na zwykłej nagrywarce, płyty Platinum. Włożyłem do napędu, komunikat ze ściereczką. Włożyłem drugi raz, gra działa! Rozpoczyna się proces instalacji... dochodzi do 4095mb i staje. Czekałem dość długo ale się widocznie zacięło. Wyciągnąłem płytę, usunąłem z dysku zainstalowaną po części grę, usunąłem cache. Wkładam do napędu, ale już gra nie odpala... Próbowałem wiele razy, nic z tego. Poczytałem trochę, i wyczytałem o Burnermaxie, nigdy z tym nie miałem styczności, pobrałem ten program, włożyłem płytę, odpaliłem i mi wyskoczyło: BurnerMAX IS enabled ! Z tego co wyczytałem, to oznacza że nagrywarka jest współpracująca z programem. I tu się rodzi moje pytanie, co dalej? Jak ustawić IMGBurna? Czy trzeba coś zmieniać w abgx360? Pozdrawiam i liczę na pomoc.

PS. Próbowałem wypalić płytkę z BurnerMaxem i ustawieniami IMGBurna takimi jak zawsze nagrywam, wg. forumowego poradnika. Pod koniec wypalania, przy 99% wyskoczył błąd, płytka się nie wypaliła do końca i jest do niczego.
PS.2 Disc 1 już zgrałem na pendrive, ale i tak muszę nagrać disc 2, a nie mam pojęcia jak...

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Poradniki jak nagrać są w ISO ---> Artykuły....
 

MaxiorQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przeszukałem ten dział i nie znalazłem informacji jak nagrać zwykłą nagrywarką z BurnerMaxem...
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Sie nagrywa tak samo jak IHASEM.
Nagrywasz normalnie IMGBurnem.
 

Do góry Bottom