1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dot. emblematów w CoD MW2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez JaZz, Wrzesień 15, 2011.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jak to możliwe że dostałem te odznaczenia grając tylko free for all??
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    ...czy to pierwsze oznacza że zabiłem pięć razy pod rząd gracza z najwyższą rangą?
    ...a to drugie to już całkiem nie wiem o co chodzi, bo przecież bym nie zdąrzył zabić wszystkich w 10s.(a może...? ale wątpie)
    Mam jeszcze kilka tytułów i emblematów dotyczących drużyny przeciwnej... już nie chciało mi sie wrzucać...
    tylko problem w tym że ja nie gram team deathmatch... kiedyś na początku grałem ale wtedy jeszcze nie miałem tych odznaczeń

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia: