1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dot kont xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kvazi, Styczeń 22, 2010.

1. Kvazi

Kvazi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wolomin
    Witam,otóż x'a mam stosunkowo nie dawno no i mam pytanie
    Mialem 3 miechy darmowego live i utworzylem 2 konta i gdy live sie skonczyl zalożylem 3.I gdy patrze na te konta to obok tych 2 pierwszych mam xbl a te 3 już nie.Czy to znaczy że moge korzystac z jeszcze 1 miesiąca xbl??Jak to jest?
    Mam nadzieje że problem jest jasny:)
    Z góry dzieki:shisha

2. Lotnik421 Xbox One

3. ChicLetsBounce

ChicLetsBounce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak nie wyświetla obok profilu Xbox LIVE oznacza to, że konto nie jest zarejestrowane.

4. Tofikfr

Tofikfr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    nie moge zrobic nowego teamu nei wiem why...

mam pytanie!!!:D chce kupic abonament na rok na liva....i pytanie moje skierowane do was...

jaki sklep polecacie... upatrzylem dwa....keye.pl i xboxlivesklep.pl

roznica w cenie jest 99gr wiec zadna tylko co pewniejsze jakie macie opinie.
    prosze o szybka odpowiedz

Wczytywanie...

Poleć forum