1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dot. Mass Effect 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XtraKulMadaFaka, Marzec 6, 2010.

1. XtraKulMadaFaka

XtraKulMadaFaka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Witam
    Mam zamiar ściągnąć Mass Effect 2 ale słyszałem, że tam w trakcie gry trzeba przełożyć płyty. Gra Ma WAVE 4, a ja IXTREME 1.6 z Activate.iso. Będzie jakiś problem z tymi płytami albo coś innego ? Czy może lepiej byłoby spaczować ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateuszek77

Mateuszek77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków|Cracovia|
    Osobiście uważam że lepiej będzie spatchować na Wave3 żeby na wszelki wypadek było wszystko ok przy wymianie płyt

4. mkol1

mkol1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Tak samo jak Mateuszek77,
    Myślę, że lepiej byłoby jakbyś spatchował do Wave 3, wtedy na pewno nie byłoby problemów z przekładaniem płyt, możesz także ixtreme zupdatować do 1.61. Twój wybór.

5. XtraKulMadaFaka

XtraKulMadaFaka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ok Dzięki, spatczuje.
    Pozdro:D

6. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam ME 2 i korzystam z activate.iso. Po prostu jak prosi o DVD 2 to wyjmuje płytę, wkładam activate.iso, wyjmuje i wkładam drugie DVD. Nie widzę więc żadnego problemu.

7. matheok

matheok Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam to samo co ty i nie piernicz sie z active iso, tylko użyj 360wavespatcher, klik, pstryk na wave 3 i lecisz. W połowie gry wrzucasz Dvd2, zaś pod koniec jeszcze raz dvd1.

8. Gruby0225

Gruby0225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    NAjlepiej było by kupic orginała

9. Xbox_Gamer

Xbox_Gamer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak chcesz dostac bana to mozesz tak zrobic...

Lepszym rozwiazaniem wydaje mi sie aktualizacja do LT - przynajmniej na dluzszy czas bedziesz w miare bezpieczny na livie....

Wczytywanie...

Poleć forum