1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dot. nagrywania

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mateusztb, Wrzesień 16, 2016.

1. mateusztb

mateusztb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie, ponieważ już 2 płytki ogólnie nagrywałem pes 2015 i pes 2016 no i były tam jakieś errory podczas nagrywania, ale gra ogólnie nie ucierpiała, bo tylko w grach zauważyłem błąd z muzyką, które się nie do końca nagrały, bo chwilę leciała i po tej chwili zmieniła się. Teraz mam problem z pes 2017, bo nagrywało się ok. 30 minut + chyba weryfikacja, która sypała errorami przez następne 30 minut, jak nie więcej. Niestety zdenerwowałem się i anulowałem te nagrywanie, probówałem odpalić przez xboxa, ale nie działa.
    Ogólnie to nagrywam tylko takie gry jak pes/fifa, bo nic więcej nie jest mi obecnie potrzebne. Nagrywam zwykłą nagrywarką, ale chodzi mi o te pytanie.
    http://xboxforum.pl/images/imported/2012/01/287.jpg

Mam zwykłą nagrywarkę - Asus DRW 24F1MT i po prostu nie wiem, czy mam coś wybrać z tej opcji, czy po prostu olać. Jedna płytka verbatinu już poszła na marnę i wolałbym, żeby następna nie szła na marne.

Ogólnie to używam tego poradnika - http://xboxforum.pl/threads/nagrywanie-gier-pod-lt-3-0.87388/
    Ale niestety nic nie znalazłem co trzeba tam wybrać, żeby nagrać zwykłą nagrywarką.

Errory polegały na tym:

Kod:
    failed to read sector l-ec uncorrectable error
    Oczywiście tam się tylko liczby zmieniały.

Jeżeli zły dział to przepraszam i prosiłbym o przeniesienie go do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum