1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dot NBA 2k10

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shady92, Marzec 20, 2010.

1. Shady92

Shady92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Zamówiłem dziś NBA 2k10 i zastanawia mnie jedna rzecz, czy jak konsole mam podłączoną do neta to czy aktualizuje mi składy? Slyszałem, że jest ta opcja NBA TODAY i dzięki niej można ogladać wyniki meczy a czy aktualizuje ona składy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aktualizują się składy. Najnowsze są uwzględnione po trade deadline, czyli roster jest praktycznie taki jaki obecnie w nba. W nba today można sprawdzić szczegółowe statystyki meczów, są również tabele drużyn z obydwu konferencji. Tak sobie myśle że za rok bądż dwa programiści 2k sports zamieszczą skróty meczów. To by był dopiero przełom w sportówkach!

Wczytywanie...

Poleć forum