1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dot. XBL darmowy miesiac

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mat3uszx, Grudzień 21, 2010.

1. mat3uszx

mat3uszx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsole Xbox 360 250GB http://nxeassets.xbox.com/shaxam/02...-3f776dd7a808.JPG?v=1#xbox360250gbconsole.JPG Ma wbudowany WiFi. Moje pytanie jest nastepujace. Mam za darmo 3 miesiace grania. Gdy polacze z internetem konsole, od razu aktywuje mi sie w pierwszym profilu konto gold na miesiac? Jesli tak to da sie to jakos ustawic, zeby tylko laczyl sie z internetem bez uzywania darmowego gold miesiaca? Chcialbym polaczyc z internetem, ale boje sie, ze strace ten miesiac na darmo , bo jeszcze nie mam w sumie zadnej gry w ktora moglbym grac.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    masz slima 4Gb :) podczas pierwszego uruchomienia zakladasz profil, po tym mozesz aktywowac golda, nie ma takiej opcji że "stopujesz czas" golda

4. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Jak założysz profil to klikasz że chcesz golda wytracić później i już

5. krzychura22

krzychura22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Gdy zakładasz profil masz do wyboru - albo korzystasz z darmowego miesiące albo nie.

Wczytywanie...

Poleć forum