1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące aktualizacji dashboardu (Gra Far Cry 3)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Barti4444, Luty 19, 2013.

1. Barti4444

Barti4444 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nagrałem sobie Far Cry 3 (Verbatim, IHAS) i gdy ją włączam prosi o aktualizacje, i takie małe pytanko instalować z płyty czy lepiej rzucić na Pendrive'a i zainstalować, i czy nic mi nie zmieni. Aktualnie mam wgrany dashborad 15574, przeróbke LT 2.0 (Hitachi rev.79).

I dlaczego w abgx pisze że min. kernel dla gry jest 15574 ? Ja taki teraz mam i chcę się aktualizować. Dziwne :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    moze kinect u mnie na dashu 15574 nie prosi o nic przy tej grze

4. Barti4444

Barti4444 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za zainteresowanie.

Ale ja nie mam Kinecta :p A tak z ciekawości jaki dashboard zainstaluje mi FC3 jak zainstaluje z płyty ?

edit

Jutro wgram Dashboard 16197 i zobaczę czy będzie działać.

edit2

Działa. Można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum