1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące aktywności.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZwierzSW, Kwiecień 27, 2014.

1. ZwierzSW

ZwierzSW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałbym zapytać o przeciętną liczbę ludzi grających codziennie w Black Ops II.Nie mam możliwości sprawdzenia,ponieważ mój BO II dopiero jest pakowany i wysyłany,więc nie mam jak wejść do gry i zobaczyć w lobby.Zależy mi na tym,ponieważ wpływa to bardzo na dynamikę wyszukiwania meczy np. na PC gra około 500 osób co jest tragicznie małą liczbą.
    Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    W bo2 gra dużo ludzi. Zawsze jak wchodzę na multi to niemalże od zaraz jest jakaś grupa ludzi i serwer pełny.

4. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Napewno gra każdego dnia po kilkadziesiąt tysięcy ludzi wiec nie mam obaw o puste serwery

Wysłane z telefonu przez Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum