1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące dysku do Xbox 360 S

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez President, Kwiecień 15, 2012.

1. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Siema.
    Posiadam Xbox-a 360 S ver. 4GB
    Chciałbym zakupić dysk 60GB i teraz pytanie czy tyle mi starczy ? Chcę tam doinstalować HD texture pack z BF3 i mieć jeszcze miejsce na kiedyś tam kupionego Wiedźmina czy Skyrim. Czy ta ilość mi starczy ? Chodzi mi o to że chcę kupić dysk ale nie za dużo wydać żeby na grę starczyło bo na pieniądzach nie śpię. Dziękuje serdecznie za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak masz orginaly i chcesz zgrywać na dysk to starczy , jak lt to to tym większy tym lepszy

4. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Oryginały mam, nie bawię się już w te wgrywanie LT :) Wolę odłożyć pieniądze i pograć na live.

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to taki ci starczy

Wczytywanie...

Poleć forum