1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące fabuły

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PatrixOK, Październik 9, 2009.

1. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam:D Jestem na etapie jak Nico wkur***** wpada do tego geya,stylisty mody Florian'a czy nie wiem co to, i NB chce go zabic ale ten mowi ze to nie byl on, ze to ktos inny(Nie pamietam jakie imie powiedzial) I własnie nie wiem o co zabardzo chodzi (moj angielski sredni poziom :D). Chodzi o to ze Nico myslal ze to ten to ten Florian wystawił komus tam swoj oddzial na wojnie (Jak sie nie myle to Nico mówil o tym romanowi po tym jak zabił Vlada) i prawie wszyscy zgineli? Czy o cos innego? Mogł by mi ktos prostymi slowami wytlumaczyc ten incydent?

Z gory dzieki ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tu chodziło o to że zgineli prawie wszyscy oprócz Niko Bellica, Floriana Cravic i Darko Brevic Niko myślał, że to Florian zdradził kumpli Niko ale to był Darko bedziesz mogł go zabić lub pozostawić przy życiu w jednej z ostatnich misji.
    Tak wygląda Darko Bravic:

4. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No to dobrze zrozumialem :D Dzeki!

Wczytywanie...

Poleć forum