1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące Fify 12.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Smalt, Październik 14, 2011.

1. Smalt

Smalt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,ostatnio nagrałem sobie fife 12 i przy włączaniu pokazuje mi się prośba o aktualizacje,z tego co wyczytałem aktualizacja usuwa mi przeróbkę,oflaguwuje konsole i potem banuje,lecz w moim przypadku konsola nie jest podpięta do internetu,więc teraz mam pytanie,czy fifa 12 pójdzie mi po tej aktualizacji,mój dash:2.0.8955.0 konsola była przerabiana ok.2lata temu

2. Lotnik421 Xbox One

3. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie pójdzie. Po wgraniu nowego Dasha usunie Ci przeróbkę. Temat wałkowany setki razy!

Wczytywanie...

Poleć forum