1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące flasha

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamyk189, Październik 5, 2011.

1. kamyk189

kamyk189 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Czy pod mojego sflashowanego ixtreme 1.5 chcąc zainstalować LT 2.0 trzeba wydobywać DVD key? gdzie go mogę znależć? Dodam, że x360 był kupiony od razu przerobiony. Mam wszystko co trzeba do przeróbki tylko problemem jest niestety ten klucz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jungleflasher ci powie KEY , radze ci do serwisu przerobić to wyciągnie dumpa dummy.bin plik z keyem.

4. kamyk189

kamyk189 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok a tak nie mogę domowym sposobem wyciągnąć dummy.bin?? Szczerze mówiąc wolę zaoszczędzić te 50 zł

5. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam USB Probe v3. Sam kupiłem sobie to urządzenie ok. miesiąc temu. Bezproblemowo wyciągnąłem klucz z napędu Liteon a potem flashowanie to też bardzo prosta sprawa

Wczytywanie...

Poleć forum