1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące gry online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubson6, Styczeń 12, 2014.

1. kubson6

kubson6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema.

Mam przerobionego xboxa 360 arcade. Moje pytanie polega na grze online, mianowicie chciałem zacząc gre online w fife 14 ultimate team.

Posiadam:
    - Kabel ethernet
    - Router z podłączonym pod niego internetem
    - Oryginalną płytke fify 14 (nieuzywana)

+ chce dokupic xbox live gold (narazie na miesiac)

Czy te wszystkie rzeczy wystarczą abym mógł na luzie i bezpiecznie bez obaw grac w fife 14 ultimate team ?

Nie dostane bana za przerobioną konsole czy cos ? Przypominam ze plytka nowa oryginalna w 100%

Pozdro :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bolo9823

bolo9823 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najprawdopodobniej nie dostaniesz , ale nigdy niewiadomo . Ja miałem przerobionego xboxa 3 lata i gralem online na nieoryginalnych i nic mi się nie stało ;D

4. Zecikov2

Zecikov2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Od farta zależy , co prawda już tak nie banują jak kiedyś ale jakaś tam szansa jest

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mając przeróbkę zawsze istnieje ryzyko bana (nie ważne czy grasz na oryginale czy na piracie) ale już dawno nie było banów, więc przy odrobinie szczęścia będziesz mógł grać spokojnie.

PS. LT 2.0 czy 3.0?

Wczytywanie...

Poleć forum