1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczace jaspera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fonsz, Czerwiec 17, 2014.

1. fonsz

fonsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam.mam zamair kupic xboxa 360 w wersji premium z plyta jasper z lutego 2009.Xbox nigdy nie byl otwierany i tu moje pytanie czy po tak dlugim czasie trzeba go bedzie preczyscic i wymienic paste?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja swojego jaspera nie otwoeralem dopóki rok temu przeróbki nie robiłem :-D chodzi jak igła ani razu awarii :)
    A mam go od 2009.
    Dziabnięte z z1!

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Mój jasper ma MFD z końca 2008r i jeszcze ani razu nie wymieniałem pasty na CPU i GPU. Także nie miałem z nim nigdy żadnych problemów.

EDIT : Co do czyszczenia, to zależy ... jeżeli konsola którą kupujesz nie była używana np. przez rok i leżała i się kurzyła, to przeczyszczenie jest nawet wskazane...

tak czy owak przeczyszczenie z kurzu na pewno jej nie zaszkodzi ;)

5. fonsz

fonsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    ok dzieki serdeczne za dobre rady ;)

Wczytywanie...

Poleć forum