1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące konfigurowania sieci.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damianbmw12345, Luty 1, 2010.

1. Damianbmw12345

Damianbmw12345 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE
    Witam. Mam pytanie, jak wchodzę do konfigurowania sieci to mam tam takie coś:
    1 konfiguracja podstawowa
    -ip, maska podsieci itp.
    2. konfiguracja dodatkowa
    ustawienia ppoe, i tu zaczynają się schody, ponieważ wszędzie pisze nieustawiony, a ja nie wiem co tam mam wpisać w tym ppoe (nazwa użytkownika, hasło. nazwa usługi itp.) nie wiem o co chodzi z tym ppoe, dodam że mam routera, który daje neta x i kompowi. Dalej jest też alternatywny adres mac, co tam mam wpisać? I Teraz takie ogólne pytanie czy muszę tam coś wpisywać, czy jak wpiszę będzie mi net szybciej chodził?
    BARDZO BYM PROSIŁ O WYTŁUMACZENIE TEGO Z TYM PPOE ITD.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nic nie wpisuj w dodatkowych

Wczytywanie...

Poleć forum