1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące mojego zestawu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xboxeroku, Luty 4, 2011.

1. Xboxeroku

Xboxeroku Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam pytanie dotyczące mojego zestawu. Chcę je sprzedać, no może nie odrazu ale myślę nad tym, i chciałbym Was zapytać za ile bym mógł to sprzedać:

1. Xbox 360 Jasper. Rok produkcji: 2009, dorzucam dysk 20 GB.
    2. Dwa pady. Jeden oryginalny od Microsoftu, drugi to Saitek na USB kupiony w Media Expert, posiada gwarancję. Działa także na PC.

Teraz podam Wam dalej moją część zestawu tylko powiedzcie mi czy opłacalniej było by to sprzedać oddzielnie, czy w zestawie.

3. 8 gier. Eternal Sonata, Fallout 3, Gears of War, Pro Evolution Soccer 2010, Forza Motorsport 2, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto Eposides From Liberty City, Command Conquer Kane's Wrath.
    4. Monitor HP L2151ws.
    5. Wszelkie okablowania, w tym 2 kable VGA, jakiś jeden nie wiem po co (był w zestawie z VGA), nawet przejściówka na dwa chinche :)
    6. Xbox Live GOLD na 24 godziny.

Jak wyżej proszę napisać co opłacalniej było by sprzedać razem a co oddzielnie.
    Pozdrowionka.
    Xboxeroku

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    zawsze bardziej opłaca się sprzedac oddzielnie
    tyle że więcej zachodu ...

4. Xboxeroku

Xboxeroku Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Żeby nie było, program który sprawdza czy konsola jest zbanowana i czy jest oflagowana mówi:

5. Xboxeroku

Xboxeroku Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ile mógłbym wziąść za ten monitor ? Stan idealny, brak dużych, małych, mikroskopijnych rys, no może znajdzie się ta upierdliwa jedna. Zero bad pixeli.

6. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    ten monitor nowy ze sklepu 450zika kosztuje to tak za 300 pójdzie i edytuj posty, konsole z okablowaniem oraz padami i dyskiem sprzedaj razem a gry oddzielnie i monitor też oddzielnie

7. Xboxeroku

Xboxeroku Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kula, na allegro nowy stoi za 550 zł. Nawet 400-450 nie wyciągnę :O. Jeśli ci chodzi w sklepie w Twoim mieście, to wiesz u Ciebie może i stoi ale u innych osób może nie.

8. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    nie u mnie w mieście tylko na google dużo sklepów internetowy jest :) wystarczy poszukać, przecież teraz na miasto nie pobiegłem żeby ceny monitorów sprawdzać . hehe google nie gryzie

9. dziarkos13

dziarkos13 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Prawda, najlepiej sprawdzić na google

Wczytywanie...

Poleć forum