1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące nowych dashboardów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MithenPL, Lipiec 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MithenPL

MithenPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Libiąż
    Hej,moje pytanie jest takie:Kumpel jara się że można mieć nowy wygląd dashboardu itp,ale boi się,że na oryginalnym sofcie,to nie działa,i można dostać bana.Czy to prawda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dashboard jest od MS wiec jak moze za niego banowac? Poza tym musisz aktualizowac dash jesli gra go wymaga.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    jeżeli chodzi ci o wykorzystanie JTAG to :
    1. Z tego co słyszałem to JTAG daje ogromne możliwości ingerencji w oprogramowanie na xboxie, więc zapewne można sobie wgrać jakiś "wykozaczony" dashboard, ale nie jestem specjalistą - nie mam JTAGA więc sie nie interesowałem.
    2.tak, grozi to banem i jest wykrywalne oraz nie działa to na oryginalnym sofcie - żeby mieć możliwość korzystania z JTAGA musisz mieć dashboard w wersji do max 2.0.7xxx - ale który z tej serii to nie wiem dokładnie, oraz musisz przeprowadzić "ingerencję sprzętową", czyli coś tam podłubać - jak napisałem nie interesowałem sie tym dogłębniej

Pozdrawiam,
    Petroz

5. MithenPL

MithenPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Libiąż
    Ok,dzięki za odp. ;p

Wczytywanie...