1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczace nowych gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez esc0re, Grudzień 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. esc0re

esc0re Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam zamiar zaktualizowac przerobke mojego x'a do LT 3.0 i najnowszego dasha. Czy na tym beda mi chodzily wszystkie gry? Czy zeby grac w najnowsze gry typu far cry 3, assassin 3 itd. z tym XGD3 musze zrobic cos specjalnie z xboxem? Musze kupowac ta nagrywarke za 150zl czy da sie jakos nagrac zwykla nagrywarka? I jaka bedzie roznica? Czytalem ten przyklejony temat ale nie zrozumialem tych kwestii, poza tym w roznych tematach co innego jest napisane.
    Jesli bede musial kupic ta nagrywarke to czy nagrywa sie te gry jakos inaczej czy tak samo jak inne?
    Czy po przerobieniu na LT 3.0 beda mi wciaz dzialaly gry ktore mam juz nagrane na starsza wersje LT i te ktore bede sciagal, ale nie najnowsze?

Sorry, troche chaotycznie napisalem ale mam nadzieje ze da rade zrozumiec o co chodzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Można nagrywać na zwykłej nagrywarce ale licz się z tym że przy niektórych grach będą crashe np: Fifa 13 nagrana zwykła nagrywarką,wypluwa błąd gdy włączy się jakiś tryb) no i taką grę można zainstalować na dysk ale za każdym razem trzeba użyć triku z mp3.
    Nie przesadzaj.Obecnie możesz kupić nagrywarkę ihas z dowolna rewizją oprócz A i Y.Koszt nie większy nić 80zł
    Gry nagrywa się tak samo.
    Starsze tytuły będą działać.

4. esc0re

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To czemu na allegro sprzedaja za 150zl a niektorzy po 80 zl? Czym to sie rozni? Zgodnie z tym tematem o LT 3.0 to nagrywarka dobra, wiec czemu taka roznica cenowa? Moze dlatego, ze na tej za 150 zl jest wgrane jakies oprogramowanie do nagrywania gier na xboxa. Na czym to polega? Moge to sam wgrac? Jesli tak to jak to zrobic?

5. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Tak, wgrasz to sam.
    Jak coś to kupuj tą za 80zł ( Ja kupiłem za 69zł u mnie więc szukaj taniej ) i samemu, bez problemow wgrasz sobie do niej specjalne oprogramowanie.
    Jest to kilka kliknięć z poziomu xboxa, nic nie rozkręcasz nagrywarki ani żadna z tych rzeczy.

6. esc0re

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Super, a jest gdzies jakis poradnik jak to zrobic krok po kroku?

7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Masz powyżej 20 postów. Nie pisz w dziale dla świeżaków.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum