1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące osiągnieć.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Panzer, Lipiec 18, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Panzer

Panzer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Pożyczyłem od znajomego ostatnio Bioshocka. Grało się dobrze, ale drań chciał już go odzyskać. Nie pozostało mi nic innego jak zaopatrzyć się we własną kopię i tutaj mam pytanie. Jak zaczne grać na własnej kopii (oryginalne obie) to osiągnięcia będą sie kumulować? W sensie, że nie bedę musiał odblokowywać od nowa tych samych, a nowe zostaną poprostu dopisane do starych? Poza tym będzie jedna 'rubryczka' Bioshock czy dwie takie same? Pewnie głupie pytanie, ale jestem nowy w xboxowym światku. Z góry dzięki.

A temat wylądował tutaj bo wydawało mi się, że pasuje bardziej do gier niż do problemów technicznych. Tak więc litości moderatorzy ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Pytanie dotyczące osiągnieć.

Jesli gry beda z tego samego regionu, to osiagniecia, ktore juz zdobyles beda wygodnie siedziec w twoim profilu i beda "kontynuowane", tj. jesli bedziesz gral od sejwa z poprzedniej kopii. Tym samym odpowiedzialem Ci tez na drugie pytania-bedzie jedna rubryczka, jesli gra jest z tego samego regionu oczywiscie.

4. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Jeżeli ten sam region to nawet save nie potrzebny, nawet na nowym będzie "pamiętał" archivy

5. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Osiagniecia pamieta nawet po skasowani save, bo siedza one w profilu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum