1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące patchy i przeróbki.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez saymon3, Listopad 5, 2009.

1. saymon3

saymon3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam przeróbke ixtreme 1.5, chce aby działały na niej najnowsze gry z wave 4. Co muszę zrobić?
    Otóż powinienem daną gre otworzyć programem 3rd wave patch i spatchować[i teraz pytanie: czy odrazu do wave2 czy wpierw do 3 następnie 2?]
    Załóżmy że udało mi się to zrobić mam gre wave 2 i co dalej? Zostaje mi już tylko nagranie czy musze bawić się jeszcze w takie rzeczy jak stealth patches czy tam abgx?
    Do czego służy ten abgx? Jest to coś jak 3rd wave patch?

2. Lotnik421 Xbox One

3. naza24

naza24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    St.Floow
    1. Jak masz 1.5 to:
    a) zasysasz giere wave4 potem "3rd wave patch" robisz ja na wave3 i wypalasz imgburne'm i śmiga ;) [sam jestem posiadaczem ext... 1.5 or 1.6 czytałem dużo o tekkenie ze sie psuja płyty itp. wczoraj zrobiłem tak jak wyżej i wszystko śmiga bez zarzutu]
    2. Możesz od razu na wave2 bez różnicy.
    3. Możesz sprawdzić abx'em ale nie musisz jak grasz offline od razu wypalaj będzie śmigać.
    4. Nie jestem pewien ale abx360 ma parę opcji ja osobiście używam go do sprawdzania wave i ewentualnym sprawdzaniu czy obraz nie ma błędów.

Ps. Mam nadzieję że choć trochę pomogłem pozdrawiam miłej gry.

4. saymon3

saymon3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli to czy zrobie ją na wave 3 czy 2 nie ma różnicy,ok mam jeszcze takie pytanie czy jeżeli wypale, i będę grał offline a za pewien czas ponownie uruchomie Xbl i bede grał online to jest jakieś większe prawdopodobieństwo że załapie bana? Jeszcze tak z czystej ciekawości do czego służą Stealth Patches?

Dzieki za odpowiedz pozdro!

5. Maki300

Maki300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, ja chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli mam ix 1.6 to również moge zmienic wave 4 na wave 3 i bedzie wszystko chodziło? głównie chodzi mi tutaj o gre Ballad of gay tony ;p

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  7. sobel

sobel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z nikąd
    Saymon nie wiadomo kiedy m$ cie zbanuje ale to napewno zwiększa szanse a Stealth Patches to pliki wymagane dla Iextreme aby grać bezpiecznie na xbl ale i po to aby działały gry

8. saymon3

saymon3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sobel dzięki za wyjaśnienie. Czyli teraz po ściągnięciu gry zmieniam na wave 3 i wgrywam jeszcze stealth patche? Moglibyście jeszcze mnie naprowadzić skąd pozsyskać te patche i jakiś poradnik jak się je wgrywa? Czy bez nich również będzie ok?

9. Vince0414

Vince0414 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podpinam się pod pytanie przedmówcy, jak wgrac stealth patcha?

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie wgrywac i tak taka przerobka to ban

Wczytywanie...

Poleć forum