1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące pobierania gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cjb, Czerwiec 19, 2008.

1. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    otóż z czego najszybciej prócz rs.com z tego pobieram w dzień a w nocy chce coś innego z torrentów wyciągam 5KB/s

2. Lotnik421 Xbox One

3. artus

artus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Pytanie dotyczące pobierania gier

Tez mam podobny problem czasmi potrafi mi ciągnac z prędkością 120kb/s a od dwoch dni transfer max 30kb/s.
    NIe wiem skad sciagasz ******** ale sprobuj z tej stronki :
    http://www.torrentz.com/search?q=xbox+360

4. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Najlepszym rozwiazaniem jest zdobyc zaproszenie/zapisac sie na jakis prywatny tracker. Tam zawsze transfery sa maksymalne. Od czasu do czasu otwarta rejestracje ma np. bt.xbox-sky.com - zagladaj czesto. Za to na blackcats-games.net rejestracja otwarta jest co 15 min, wstarczy sposob, aby sie zarejestrowac (poczytaj w google). Drugi sposob to wykupienie konta rpremium na rapidshare (przez allegro np.).

5. przeo_91

przeo_91 Guest

Bo brakuje źródeł i dlatego czasami 30kb/s ściąga. Ja tam najczęściej na prywatnych trackerach ściągam ale zdarza się też na publicznych :p

6. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

"zawsze transfery sa maksymalne."

nie zawsze np. na xbox-sky transfery sa 300-500kb/s a na TL mam 5-8mb/s

7. Lebek

Lebek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

isohunt.com wedlug mnie najlepsza strona wszytkie najnowsze gry i filmy jakie moga byc

8. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

No to ty moze i masz nedzne 300KB. u mnie zawsze leci maksymalnie. Ogolnie wiadomo o co chodzi, na prywatnych trackerach nie ma pijaw, wiec kazdy, kto sciagnie takze udostepni. Tak to dziala, w przeciwienstwie do publicznych, na ktorych de facto tez mozna niekiedy osiagnac dobre transfery.

Z publicznych polecam mininova.org

Wczytywanie...

Poleć forum