1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące regionu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ostry1910, Wrzesień 10, 2011.

1. ostry1910

ostry1910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam pytanie dotyczące regionu mojej konsoli (przerobiona) jak do tej pory uruchamiałem tylko gry z regionem free było wszystko ok. Ostatnio próbowałem uruchomić gre z regionem PAL i wyskoczył mi komunikat o błędnym regionie gry i tu się pojawia moje pytanie jeżeli nie odpala gier z regionu pal to czy będzie odpalało z regionu NTSC ? Proszę o wyrozumiałość jestem początkującym użytkownikiem xbox'a

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Skoro nie odpala PAL to znaczy, że konsola zza oceanu i będzie odtwarzać NTSC i RF

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    duzo jest gier region free praktycznie kazda juz wiec to maly problem poszukaj tylko odpowiednich kopi i zwracaj uwage na region gry.

Wczytywanie...

Poleć forum