1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące sprzedaży licencji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jamnik10, Luty 25, 2014.

1. jamnik10

jamnik10 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :) Ostatnio kupiłem sobie grę na allegro poprzez przeniesienie licencji :p Cena była atrakcyjna więc się zgodziłem. Zastanawiam się teraz, czy ja nie mógłbym sprzedać tej gry innej osobie? Odpowiedzcie mi proszę na kilka pytań:

- Czy jak kupiłem tą grę na allegro poprzez przeniesienie licencji i usunąłem konto tego gościa z konsoli od którego kupiłem i pykam na swoim, muszę czekać teraz 4 miesiące aby sprzedać tą grę?
    - Czy jak sprzedam grę na allegro, i gościu sobie pobierze mój profil i przeniesie licencję i usunie mój profil, to dalej JA będę mógł grać na SWOJEJ konsoli w tą GRĘ?

Dziękuję z góry :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. burek744

burek744 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    Witam
    Oczywiście ze możesz mu sprzedać, ale żeby grać musi mieć ciagle zalogowany ten profil, chyba ze sprzedasz mu za 4 miesiące i on sobie po tym czasie licencje przeniesie jak ty sam teraz, tak jeśli pobierze sobie ten profil i przeniesie licencje, ściągnie grę to spokojnie będziesz mógl grać,.

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

4. klaudia2697

klaudia2697 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Jak zawsze z tobą się zgodzę :p
    PROBLEM może być taki że często goście z allegro mogą zmienić hasło co wiąże się z utrata konta

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka

5. burek744

burek744 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    Ależ oczywiście:)
    Tak ludzie zmieniają hasła, ale nie wiedzą ze ten kto ma konto microsoft może zmieniać je kiedy tylko chce, dlatego zawsze warto zmienić email przed sprzedażą na jakiś inny, nieprawda? :D

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

6. klaudia2697

klaudia2697 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Zmiana emaila na 80% wymaga kodu no chyba ze na xie ale wtedy właściciel dostaje cynk od M$ ze doszło do zmiany głównego emaila. Mówię o aukcjach na których kupuje się licencje a nie profil jak coś. Jeżeli chodzi o alternatywny Nr lub email, nie obejdzie się bez kodu.

Wczytywanie...

Poleć forum