1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące The elder Scrolls V: Skyrim

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Xbox360maniacPL, Listopad 21, 2011.

1. Xbox360maniacPL

Xbox360maniacPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chciałbym zakupić Skyrima ale jestem słaby w grach typu RPG. Chodzi o to czy poradze sobie z tą grą dokładnie z rozwojem postaci i rozwiązywaniem wątku głównego, pobocznego itp a do tego wersja na konsole jest w J.ang. Jak myślicie czy nowicjusz poradził by sobie z tą grą ? Za wszystkie odp z góry dzięki :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Z racji, że jest to gra rpg wypadałoby znać angielski dobrze. Dialogi i rozmowy to podstawa. Zobacz sobie gameplay na yt i oceń, czy coś rozumiesz.

4. Xbox360maniacPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale chodzi ci o to że angielski bedzię potrzebny do zrozumienia fabuły czy w tej grze j.ang bedzie potrzebny do podstawowych czynnosci typu rozwoj postaci ekwipunku , wykonania misji ? bo jesli bedzie potrzebny tylko do zrozumienia fabuły to mowi sie trudno gorzej z wykonywaniem misji bo jeśli angol bedzię niezbędny to lipa ;/

5. Abraksus

Abraksus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko, że gracz który grał bardzo mało w RPG i jest w nich "cienki" to może przerazić się tak dużym światem i ilością misji. No chyba, że się mylę i gra ci się spodoba, to wtedy nie będziesz chciał jej wyłączyć :D.

6. Xbox360maniacPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie tego sie obawiam że zgubie się i nie bede wiedzial co mam robic :D

7. emilo123

emilo123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    W tej grze możesz po prostu robić wszystko :) dam ci przykład. poszedłem sobie do karczmy i dostałem questa żeby zmierzyć się w piciu z typkiem przy barze no i wygrałem ale tak sie opiłem że obudziłem się w zupełnie innym mieście na drugim końcu mapy sic! :p ok ocknąłem się i zacząłem zwiedzać miasto gdy nagle widzę jak koleś zabija kobitkę i rozwija się kolejny quest żeby dowiedzieć się o co kaman i jak już dochodzi do finału sprawy po odwiedzeniu paru miejsc zostaje aresztowany i trafiam do kopalnianego więzienia bez ekwipunku itd i tam kolejne zadania by z niego uciec no po prostu ta gra to masakra :D w godzine akcja zmieniła się o 180 stopni :) to jest tylko ułamek rzeczy które się tu dzieją po prostu nie wiesz co cię spotka za rogiem i to w tej produkcji jest największym atutem :) wg mnie gra godna polecenia a znajomość angielskiego niewątpliwie umila czas spędzony przy produkcji i pozwala wciągnąć się głębiej w całą historię Skyrim. Polecam :)

8. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I tutaj jak zwykle panowie z przerobionymi konsolami mają lepiej :/. Na torrentach znajduje się wstawka z polskimi napisami na Xbox'a 360.
    Ja miałem podobny problem grając w Risen jakieś 2 lata temu. W notatniku questy były napisane w taki sposób, że ze słownikiem w ręku dużo bym nie zdziałał.
    Teraz czasami przerażają mnie te menu ekwipunku, czasami po prosty człowiek czegoś nie zrozumie. Jeżeli masz szybki transfer to możesz zrobić tak jak ja robię. Jeżeli nie jestem pewny, czy gra będzie mi się podobała/ czy zrozumiem dialogi itp. to, albo oglądam gameplaye z gry, albo pobieram pełną wersję na kompa i wtedy decyduję się na zakup gry na X'a.

9. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    jak juz pobierze "pełna" wersję na pc, z PL dialogami, lub napisami, to jej nie odstawi, póki nie ukończy. na exa więc już pewnie nie kupi. ;P
    gra bowiem wciąga, i daje fantastycznie dużo frajdy. wprawdzie klimat morowwinda gdzieś prysł, ale skyrim rekompensuje to pewnymi nowinkami, i czasem dość "filmową" akcją.
    ps. bez znajomości, bardzo dobrej, j. angielskiego lepiej nie podchodzić do wersji ENG. fabuła, zagmatwanie w fabule, spiskach, stronnictwach etc...wymiata... :D

10. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Przespałeś parę ważnych tematów :)

12. redlum

redlum Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest wersja pl ale tylko na piratach. Polski dubbing został dołączony z wersji na pc.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

13. Fiszó

Fiszó Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Reszów
    A będzie dubbing albo chociaż napisy na klocka ?

14. redlum

redlum Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Oficjalnie? Nie taka jest polityka wydawcy.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

15. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to zaj***ście. Znam angielski i raczej bym sobie poradził ze zrozumieniem fabuły ale nie odkryłbym pewnych smaczków no i momentami mógłbym się pogubić.

Wczytywanie...

Poleć forum