1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lizu2, Maj 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. lizu2

lizu2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SZCZYTNA
    Witam
    Mam konsole przerobioną i gram na piratach.Konsola jest niezbanowana nigdy nie podłączana do internetu.I mam pytanie.Chce kupic oryginalna gra lub gry i grac legalnie przez xbl.Czy moge dostac bana? Jak wygląda kupowanie uzywanych oryginalnych gier? I czy musze miec wykupione premium na XBL??

2. Lotnik421 Xbox One

3. gabhor

gabhor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Prudnik
    Boże widzisz i nie grzmisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. lizu2

lizu2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SZCZYTNA
    jestem nowy w tematach xboxa wiec sie grzecznie pytam jak nie chcesz to nie odpowiadaj

5. anchelutte

anchelutte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Rozumiem kolege wyzej bo ten temat walkowany byl juz chyba z milion razy i cierpliwosc sie konczy.

Co do pytania jezeli masz przerobiona to Ci oryginaly nie pomoga bo MS to wykrywa. Mozliwe ze jak nie podlaczales do neta pozostaje wgrac oryginalne firmware i grac na oryginlach lub wgrac oprogramowanie LT i grac do fali banow.

Co do reszt to poczytaj forum.

Pozdrawiam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum