1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pulun, Kwiecień 17, 2010.

1. pulun

pulun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Założyłem sobie konto xbl na Wielką Brytanie i w ustawieniach wziąłem region UK lecz kupiłem sobie forze 3 i żeby mieć język polski w grze to musze zmienić region na pl. Czy jak zmienie ten region na pl to przy ściąganiu dem, dodatków do gier, itp. z xbl to moge przez to dostać bana? Aha i czy można póżniej jakoś usunąć ten profil co teraz mam i utworzyć nowe konto ale na us?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Możesz po rejestracji w UK zmienić na PL . Bana raczej nie dostaniesz . Na konsoli możesz założyć 3 różne konta .

4. pulun

pulun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum