1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie dotyczące zmiany napędu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pitek345, Styczeń 9, 2010.

1. pitek345

pitek345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Witam. Rok temu przerobilem sobie konsole z liteona. Stary napęd dostałem spowrotem i teraz mam pytanie skoro wszystko robi sie w napędzie w tym przerabianiu to czy jak wymienie spowrotem napęd na ten liteona, to czy będę mógł grać normalnie bez strachu przed banem na xbl?? oczywiście wiem ze orginalne gry itd.:D

Z góry dzięki

To jak odpowie ktoś?? .

2. Lotnik421 Xbox One

3. pitek345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    No widze ponosi was z tymi odpowiedziami no cóż temat do zamknięcia.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie da Ci to 100% pewności z banem bo może konsola jest już oflagowana... BYŁY JUŻ TAKIE TEMATY

5. pitek345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Nie mam Flaga prawdopodobnie:p aa i mam jeszce jedno pytanie jeżeli np mam flaga to on powinien wyskoczyć odrazu po polaczeniu się z xbl? bo okaze sie ze niby nie mam kupie gry i nagle ban:( A na stronie mam normlanie napisane ze moja konsola jest na gwarancji. Sorki za nowy temat ale nie moglem nigdzie znalezc tego z napędami. ^^

6. Savio

Savio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oflagowanie konsoli jest nie do sprawdzenia dla Ciebie, jeżeli używałeś iXtreme to prawdopodobnie jesteś oflagowany i tak. Chyba że mialeś przelacznik blokujacy zapis do nandu.

7. pitek345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    No tak ale nie grałem na niej na xbl tylko pobierałem demka bez płytki w napędzie^^ a na infolini xbox.com odesłała mnie bym sam zarejestrował nowe urządzenie^^ Najwyżej przerobie sobie napęd i pogram tam z miech-dwa na darmowym i jak nie dostane bana to sobie gry pokupuje^^

8. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Eh widzę, że cięzko ci to wytłumaczyć. Wiesz w ogóle kiedy konsole były oflagowywane ? Już przy aktualizacji w lipcu 2009 sprawdzane było fw w napędzie bez naszej wiedzy, a bany leciały dopiero w październiku czy listopadzie (już sam nie pamiętam). Nie ważne też czy grałeś na live to wystarczy, że się łączyłeś, nie ważne też czy grałeś na piratach czy org. Liczy się tylko to, że miałeś nie org firmware w napędzie.
    Jeżeli chcesz się dowiedzieć czy masz bana zarejestruj konsole (polecam skombinować jakcoś najnowszy paragon by mieć jak najdłużej gwar o ile nie masz bana) i wtedy miła Pani powie ci czy masz gwar czy jej nie masz.

Chyba lepiej wytłumaczyć się nie da

Wczytywanie...

Poleć forum