1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie Dt. przeróbki konsoli SLIM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez boskizigolo, Październik 31, 2011.

1. boskizigolo

boskizigolo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie. Gdy przerabiałem xbox 360 slim u fachowca to zaczął przeklinać bo nie mógł sflashować napędu z mojej slimki potem ten napęd otwierał a dalej nie widziałem czy jakieś chipy wkładał czy coś. W każdym bądź razie po ok. 40 minutach znerwicowany serwisant oddał mi konsolę koszt 110zł za wgranie lt 1,91. Wyciągnął mi klucz i przesłał na email. Mam kolegę co przerabia sobie swojego fata domowym sposobem napęd podłączony do xboxa xbox zasilaczem itd. a potem te wypięcia. Poprosiłem go żeby spróbował wykonać flasha 2,0 bo chciałem już pograć w najnowsze gierki. Przyjechał podpiął kablem sata napęd itd. Wyskakiwał jakiś błąd nie pamiętam jaki. Czy możliwe jest to że coś źle zrobiliśmy czy do każdego flasha jest potrzebny chip i domowo tego nie przerobie i muszę jechać i wykładać kolejny ciężki pieniądz :D?
    Jutro będziemy próbować jeszcze flashować to jak coś dam scan loga jungleflashera

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReloadZ

ReloadZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W Slimach pierwszy raz jest najgorszy potem mozna łatwo w domowych sposobach,

4. boskizigolo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli coś kolega robił nie tak jutro jak nadal będzie problem dam scana loga jungleflashera.
    @edit a przy flashowaniu xboxa slim też się wykonuje odpięcie napędu na 3 sekundy i podłączenie szybkie? bo znalazłem poradnik do mojego slima lecz tam nie ma żadnych informacji o odcięciu zasilania do napędu i ponownego podłączeniu

5. boskizigolo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. boskizigolo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1