Pytanie głośniki

voldermort

Banned
Witam zamierzam zakupić kabel VGA z tymi wtyczkami chinch

Kabel wygląda tak


Noi mam pytanie czy będe musiał kupować tą przejśćiówke skoro mam wejście w głośnikach na ten kabel biały i czerwony

To jest ta przejśćiówka


A wejscie w głośnikach mam takie ( z tyłu głośnika )




Noi czy ten czerwony i biały kabel podłącze do głośników z tyłu i będzie dźwiek czy raczej muszę kupić tą przejśćiówke aby był dźwiek?






Sory za tak duze photo nie wiem jak je zmiejszyć więc proszę moderatora o wyrozumiałość
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Podlaczysz. Tamta przejsciowka jest jak byś chciał podpiac słuchawki.
 

voldermort

Banned
No dobra ale zobacz

Te 2 wtyczki z kabla VGA podepne do głośników ale wtyczka Jack taka zielona jest podpięta do komputera więc komputer będzie musiał być włączony kiedy będe grał na xboxie czy jak?
 

voldermort

Banned
Pomoże ktoś?
 

simon_jr

Użytkownik
Użytkownik
Co ma komputer do tego żeby był dźwięk z xbox-a na głośnikach ??
Co najważniejsze do czego masz podłączone te kable, które wyciągnąłeś z głośników bo jak rozumiem zielony idzie do kompa i na nim masz dźwięk.
Jeżeli reszta jest np do zasilania i połączenia głośników ze sobą to kup tę przejściówkę i wepnij ją tam gdzie był zielony kabel i powinno działać
 

360

Użytkownik
Użytkownik
z tego co rozumiem masz komputer podlaczony przez mini jacka do glosnikow,a xboxa chcesz podlaczyc przez cjnche ,to bezproblemu powinno ci dzialac bez wzgledu czy komp bedzie wlaczany czy nie
 

snake68

Użytkownik
Użytkownik
tego zielonego Jacka z komputera podłącz do tej przejściówki,niestety ja też przekładam kabelki.
ja kupiłem jeszcze przedłużkę do słuchawek 2 m.żeby komputera ciągle z biurka nie wystawiać i połączyłem zaciskiem z kablem do xboxa360.przedłużkę wkładasz gdzie podłącza się głośniki w kompie i masz wszystko w zasięgu ręki.

PRZEDŁUŻACZ MAŁY JACK - 1,8 metra - F.VAT (934736501) - Aukcje internetowe Allegro
 

voldermort

Banned
Dziękuje za pomoc i odp.
Pozdrawiam
 

Do góry Bottom