{Pytanie] Gold przy nowym Xboxie?

PanLemur

Świeżak
Świeżak
Witam! Dziś kurier przywiózł mi Xboxa Slim E 500 gb. Na pudełku jest napisane że zawiera golda. Jednak ja widzę tam tylko 2 książeczki. Czy ten gold powinien być ka karcie czy dopiero przy zakładaniu konta?
 

x333x

Banned
U mnie był przy założeniu konta
 

Aizen30

Banned
Jak nie ma kodu to znaczy ,że konsola musi być ustawiona na podłączenie na xbox live. Jak to pierwsze podłączenie konta to będziesz musiał uzupełnić dane i dodać swoją kartę kredytową i otrzymasz 30dniowy xbox live gold.
 

PanLemur

Świeżak
Świeżak
Ach to niestety obejdę się ze smakiem gdyż karty podawał nie będę bo zaufania do takich rzeczy nie mam. A gdybym poszedł do Media Markt i kupił zdrapkę to też bym musiał podawać kartę?
 

Aizen30

Banned
To nie musisz podawać nic. Możesz golda też kupić na allegro.
 

PanLemur

Świeżak
Świeżak
A skąd mam pewność że nie dostane BANANA na konsolę? Po czym poznać czy kody nie są "lewe" ?
 

White9

Użytkownik
Użytkownik
Najczęściej po cenie. Sprawdzaj też opisy, bo zdarzają się ziomki co sprzedają niby miesięczny gold, a tak naprawdę 15 kodów 48h trial, przez co np. nie będziesz mógł korzystać z promocji, ściągać gier z GwG.
 

Aizen30

Banned
Nie ma lewych kodów gold. Kody 48h lub 14dni trial nie dają golda ale umożliwiają grę przez multiplayer i też nie ma lewych kodów.
 

PanLemur

Świeżak
Świeżak
Dobra dzięki za pomoc. Problem rozwiązany więc temat do zamknięcia. Pozdrawiam
 

Do góry Bottom