1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie Hmm...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Niver, Październik 6, 2011.

1. Niver

Niver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Witam, mam takie pytanie z ciekawości... dużo słyszałem że falcony są trochę awaryjne i się grzeją... ale ja chciałem się zapytać czy to normalne, grałem na falconie z 4-5h w NFS Shift 2 i po 5h zauważyłem że mój falconic daje malutkie ciepełko prawie w ogóle można powiedzieć, dlatego to mnie ciekawi czy to normalne

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Normalne. Chłodzenie fatów jest kiepsko rozwiązane więc wtykając nos w kratki z tyłu niewiele poczujesz gorącego powietrza, gdybyś miał bardziej zaawansowaną przeróbkę (Tzw. jtag) to miałbyś możliwość podglądu temperatury - wtedy byś się przeraził na widok 80 stopni na gpu i ponad 60 na cpu czy ramach :)

4. AssasinsGames

AssasinsGames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Normalne powinieneś się cieszyć ,że tak słabo się grzeje po tylu godzinach grania :D.

5. Niver

Niver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    No wiem ciesze się hehe . tylko mnie to po prostu ciekawiło bo dużo złego słyszałem na temat falcon'ów

6. Gnoyek

Gnoyek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    normalnym faktem jest że elektronika się grzeje. Jak jest lekko wyczuwalne to nie masz się czym martwić :)

7. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a ja na moim 3 letnim falconie gram i ani razu nie miałem rrod ani nic tego typu. Dzisiaj np. grałem 3h w GOW3 i prawie w ogóle się nie zgrzał :p

Wczytywanie...

Poleć forum