1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie i problem z usterką

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez KOPAN18, Lipiec 20, 2010.

1. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem mój xbox360 padl mi po dwóch latach ponad(falcoln kupiony w maju 2008) wiec postanowilem sprubowac naprawić go samemu ponieważ nie mam już gwarancji(flash napędu).Na początku były 3 czerwone diody kod błędu 0110 slyszałem ze trzeba wymienić paste na cpu i gpu zrobiłem to jakąs pastą sylikonową termoprzewodzącą o nazwie H leczy przy zdejmowaniu tych "X" obydwa uszkodzilem bo się mocno pogieły i tu moje pytanie czy one muszą byc zamontowane czy bez nich konsola też ma prawo chodzić?bo po złożeniu i włączeniu konsoli teraz zamiast 3 czerwonych są dwie czerwone diody przy czym wiatraki rozpędzają się jak szalone i x się wyłącza z góry dziękuje za odpowiedzi czego to może być przyczyną i ewentualne porady POZDRAWIAM.

2. Lotnik421 Xbox One

3. galeon

galeon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    R-sko
    konsola odrazu sie przegrzewa bo radiatory nie sa docisniete, i stad te maxymalne obroty
    mozesz na srubki przykrecic, sa tutki np: http://xboxmasters.pl.tl/X_CLAMP-FIX--k1-EASY-k2-.htm
    osobiscie nigdy tego nie robilem wiec nie polecam i nie odradzam, wiem ze sa podzielone zdania na temat mocowania radiatorow na sruby;)

4. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedz ale mam jeszcze takie pytanie czy nie można tych radiatorów przykręcić tymi standardowymi srubkami odrazu do tej blaszanej obudowy od spodu?i czy ta pasta silikonowa termoprzewodząca "H"sie wogóle nadaje??z góry dziękuje za odpowiedzi

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jak nie lubisz swojej konsoli to wymienisz standardowe śrubki na zwykłe i dokręcasz do płyty. Efekt tego jest taki że konsola pochodzi max 1 miesiąc a później jest do wyrzucenia, bo nie da sie tego naprawić z powodu zerwanych padów pod GPU. 0110 to błąd pamięci i mogą być zimne luty pod GPU lub RAM. Jedną skuteczną metodą jest reballing GPU i RAM.

6. galeon

galeon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    R-sko
    propouje Ci zakupic jakies uzywane x'y na allegro badz forum, paste jaka moge Ci polecic to arctic silver 5

Wczytywanie...

Poleć forum