1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie jtag dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcin881231, Sierpień 30, 2011.

1. marcin881231

marcin881231 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam takie pytanie dla użytkowników posiadających homebrew bo nie mogą znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Czy mając jtaga do obudowy dysku mogę włożyć każdy dysk 2,5" czy tylko WD z odpowiedniej serii.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Dysk WD z serii Bevs.

4. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    każdy dysk 2,5 cala :) - sam mam dysk 80GB z Toshiby i śmiga :) max. 2TB możesz dać.

5. marcin881231

marcin881231 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za odpowiedź! Do usb to już wiem że każdy przenośny z ograniczeniem 16gb na dlc, savy a reszta na gry filmy. chyba że się mylę to proszę mnie poprawić:) A np taką toshibe trzeba specjalnie przerabiać? Pozdrawiam.

6. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    po prostu wsadzasz byle jaki dysk 2,5 cala do kieszeni HDD potem do konsoli i w dashboardzie NXE normalnie go formatujesz :p (ja kieszeni niemam, ale mam ten smieszny kabelek co sie podlacza dysk 2,5cala do x'a i smiga ^^)

a co do USB to też do 2TB może być nawet dysk 3,5 cala tylko, że wtedy na "xboxowe pliki" czyli DLC i TitleUpdate jest zarezerwowane max. 16GB, a reszta będzie wyświetlana w Freestyledash/Xexmenu i można na nie kopiować gry x360, xbox1, xbla, muzyke, filmy, homebrew i inne :p

Wczytywanie...

Poleć forum