1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie - Kodeki ( coś innego niż zwykle )

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez _DaRkNeS_, Maj 4, 2010.

1. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Przejdę od razu do rzeczy, czy kodeki pobrane z xlive zapisują się na pamięciach zewnętrznych czy gdzieś w pamięci samej konsoli ? Bo miałem je pobrane ale dostałem bana, sprzedałem dysk ble ble i teraz jadę na memorkach z penem i tak się zastanawiam ? bo chce kilka sezonów wypalić na +8gb a nie mam pod ręka nic by to sprawdzić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Kodeki zapisuja sie w zaleznosc od pamieci ktora wybrales, nie wiem jak jest w "srodku konsoli" ale nie bedzie tam duzej kostki z pamiecia

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Kodeki zapisują się na pamięci zewnętrznej czyli karcie pamięci lub HDD, co innego jak masz xboxa 360 Arcade (jasper) z wbudowaną pamięcią 256MB lub 512MB

Wczytywanie...

Poleć forum