1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie którą konsolę wybrać

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ogibb, Luty 22, 2012.

1. Ogibb

Ogibb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy na forum i po pierwsze chciałem was powitać :D

Mam około 900 zł i chciałbym kupić Xboxa 360 - mam do wyboru slim za 850 na allegro (nowy) + przesyłka za 20 zł czyli 870 zł tak na prawdę nie jestem jakimś bogatym gościem i szczerze to nie stać mnie na wszystkie nowe gry - oczywiście w miarę możliwości mogę kupić i dlatego chciałbym przerobić konsolę. 2 konsola to Xbox 360 Elite już przerobiony za 799 zł + przesyłka w zestawie są 3 gry oryginalne i kilka piratów oto aukcja na allegro dotycząca tej konsoli: Xbox 360 Elite 120GB przerobiony LT 3.0 + 26 gier (2161326425) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I teraz moje pytanie, którą konsolę lepiej wybrać? W elite jest podobno LT + 3.0 więc gry powinny normalnie chodzić chociaż szczerze na konsolach się nie znam, proszę o pomoc pozdrawiam! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. michuplwlkp

michuplwlkp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witaj

Ja osobiście polecam tego Elite bo jest zdecydowanie lepszy od slima pod wzgledem kosztów i łatwości przeróbki a po za tym prawdopodobnie a nawet napewno siedzi w nim płyta główna "Jasper", która nie ma problemów z chłodzeniem, więc powinieneś być zadowolony;)

Pozdrawiam

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jak u góry lepiej brac elita, nie będziesz musiał bawić się z przerabianiem i konsola nie padnie bo jest na jasperze.

5. Ogibb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale czy nie jest ona powiedzmy za stara? To znaczy czy gry z konsoli Slim pójdą na nim? Pytam dlatego, że mój kolega ma Slima i czasami jakąś gierkę mogę pożyczyć ;)

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Każda gra na Xboxa działa na obu wersjach

7. Ogibb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    ja wybrał bym Elite - jasper , tańszy , przerobiony , i pare gierek dostaniesz jeśli na verbatimach to 20x5zł = 100zł do przodu

ta 2 elite zbanowana , brał bym tą Elite z pierwszego posta !

Wczytywanie...

Poleć forum