Pytanie które nie daje mi spokoju?

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Mam do was takie pytanie mianowicie dlaczego moja konsola odpala zwykłe płyty z muzyką, filmami, obrazami, jak nie mam przerobionej konsoli ? to znaczy że jak włożę płytę z grą którą przepaliłem z kompa to pójdzie na moim nie przerobionym xbox360 ?
Z góry dziękuje za posty :)
 

Kamil2264

Użytkownik
Użytkownik
Xbox po prostu tak ma. Można na nim obejrzeć film albo traktować jak odtwarzacz muzyki.
 
gry pirackie ci nie pójdą.
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Tak to wiem ale nie wiem o co w tym systemie chodzi że zwykłe płyty nagrane z muzyką na kompie chodzą na xbox360. To grami też pójdzie??
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Nie, taki ciemny jesteś czy tylko udajesz ?
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Nie wydaje wam się to trochę pomieszane? wszystkie inne pirackie pliki pójdą oprócz gier?
 

TytiX

Użytkownik
Użytkownik
Nie wydaje wam się to trochę pomieszane? wszystkie inne pirackie pliki pójdą oprócz gier?
Nie wiem jak ci powiedzieć, odpowiedź jest jedna: każdy xbox tak ma i nie ma bata zebyś odpalił pirackie gry.
 

Harakiri

Użytkownik
Użytkownik
Nie wydaje wam się to trochę pomieszane? wszystkie inne pirackie pliki pójdą oprócz gier?
dokladnie :> beda działały nawet filmy dvix ( tyle ze trzeba pobrac odpowiednie kodeki )
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Ok wielkie dzięki za wszystkie posty i czas poświęcony temu temacie :) temat do zamknięcia :)
 

Do góry Bottom