1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie laika

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez northwood, Styczeń 17, 2012.

1. northwood

northwood Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukałem na forum ale tyle tych stron jest że trzeba z pół dnia żeby przejrzeć i znaleźć to czego ja potrzebuję, mianowicie: mam przerobioną konsolę z rgh i chcę zagrać w battlefielda, jest na dwóch dvd, do konwersji iso używam iso2god, proszę powiedzcie mi jak zrobić, żeby dało się grać z dwóch płyt? Nie wrzucałem na dysk konsoli tego bo nie wiem czy jest sens przerabiać każdy obraz oddzielnie (co trochę to trwa) żeby później się dowiedzieć, że trzeba było inaczej.
    Dziękuję za uwagę i wyrozumiałość :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie mam rgh więc nie wiem na 100%, ale do gry offline potrzebna jest tylko druga płyta, więc myśle że to wystarczy, ta pierwsza to tylko multi.

4. northwood

northwood Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha no to dzisiaj spróbuję wrzucić tylko pierwszą, a może ktoś to jeszcze potwierdzić?

5. pawiano

pawiano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Potwierdzam. Pierwsza płyta to gra po multi, druga to kampania.

Wczytywanie...