1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie na temat GS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xXxGumixXx, Lipiec 3, 2010.

1. xXxGumixXx

xXxGumixXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sory za takie pytanie ale mam swoja puszke od 8 miesiecy a do teraz nie wiem na kiego sa osiagniecia i te pkt G wiem do czego sa MS point ale do czego sa G ktore odblokowywujemy za osiagnieca w grach czy mogl by mi ktos wytlumaczyc po co one sa co jest za nie
    Czy to tylko po to aby sie pochwalic ze ja mam tyle G a ktos ma tyle jesli tak to moim zdaniem kretynizm

z gory dziekuje za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Są dla szpanu

4. xXxGumixXx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok no to dzieki no to dla mnie to kretynstwo zbieralem ten syf myslac ze moze mozna to wymienic na GS lub kupywac za to nie ktore dodatki do gier badz gry a tu lipa eee no to nic szalowego he....
    A nawiasem mowiac jak mozna zrobic wlasny gametag na forum badz na strone itd ? czy to sie robi na jakiejs stronie czy bezposrednio przez xboxa bede wdzieczny za wytlumaczenie mi dziekuj

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Dlaczego kretynizm? Jest to taki troche silnik napedowy gier, bo po przejsciu gry mozesz jeszcze zdobyc osiagniecia i porownac sie z innymi.

6. xXxGumixXx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No moze i racja ale czy to takie ciekawe zdobywac G poto aby pokazac komus ze mam wiecej niz on hmmm....
    A co do tego jak mozna zrobic wlasnie taki gametag jak ty lub inni uzytkownicy macie w swoich sygnaturach avatarach itd ?

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  8. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Ja np. nie gram na punkty G tylko normalnie przechodzę grę jak się przytrafi jakiś punkcik to wiadomo że się cieszę ;) Dlatego ja np. mam za przejście gry nie 1000 G tylko np. 600 ;P

9. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    One działają ja magnes wydłużający żywotność tytułu. Większość ludzi bardziej sie angażuje w granie gdy za niektóre rzeczy/ czynności otrzymuje jakieś nagrody... cokolwiek :)

10. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest to pewne urozmaicenie do gry. Jeżeli jakiś tytuł cie wciągnie , a przeszedłeś już 100% gry , możesz dodatkowo odblokować np. 1000g , daje to ogromną satysfakcję , przynajmniej w moim wypadku.

Wczytywanie...

Poleć forum