1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie na temat kont silver.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jacob Piotrowski, Listopad 28, 2011.

1. Jacob Piotrowski

Jacob Piotrowski Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałbym kupić takie konta bo zobaczyłem że mi wyjdzie 2 razy taniej , teraz takie moje pytanie , czy mogę kupić np 2 takie konta i przenieść z nich licencje na swoja konsole w tym samym czasie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Oczywiście, możesz kupić nawet 10 kont i przenieść licencje jedno po drugim .

4. Jacob Piotrowski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra dzięki więc biore się za kupowanie :)

Mam kolejny problem kupiłem konto przeniosłem licencje i jak te gry teraz pobrać?
    Czy mozna zapisać gre na normalny dysk podlaczony albo pendrive? Gra mi sie sciaga na memory unit a mam slimke 4 gb...

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Omg... gry zajmują średnio ok. 6GB... co Ty tam chcesz na te 4GB zainstalować? o_O
    Jak podepniesz pena, albo dysk USB, to xbox i tak umożliwi wykorzystanie tylko 16GB.
    Zainwestuj w oryginalny (lub specjanie przerobiony) dysk do Xa.

Sent from my U20i using Tapatalk

6. Jacob Piotrowski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra pytałem się tylko czy bedzie się sciagalo na ten dysk , nie oplaca mi sie kupować dysku np 20 gb za 60 zł z czego bd mial tylko 13 gb wole podpiąć sobie pendrive-a i dysk i będe miał łacznie 36 gb , chodzilo mi tylko o to czy gra sie na 100% sciagnie poprawnie , zreszta sam juz sobie odpowiedzialem na to pytanie .

Wczytywanie...

Poleć forum