1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie na temat Kupowania PK Profit?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez IamDJfromHell, Maj 28, 2010.

1. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Witam mam pytanie na temat punktów profit.
    Kupiłem raz z UK za prawie darmo 5000 pk. oczywiście na zdrapce było napisane ,że tylko raz można użyć takiego kodu za tak niską cenę i trzeba będzie potem zapłacić oczywiście całe 35 funtów ...
    mam pytanie tylko czy jeżeli założę drugie konto i znowu kupię 5000 pk to czy będę mógł go normalnie użyć na drugim koncie ? I jeżeli tak to czy nowe pliki ściągnięte na dysk również będą widziane na 1 profilu gracza (na tym starszym) ?

Bo chcę pościągać parę dodatków do Forzy itp ;) ,a nie będę płacić 35 -55 funtów za 5000 czy 8000 pk ...

Czekam na odpowiedzi

Wczytywanie...

Poleć forum