1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pytanie na temat NAGRANYCH gier.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hubert85, Kwiecień 15, 2012.

1. hubert85

hubert85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Towarzysze!
    Mam LT 2.0, zwykłą nagrywarkę Lite On. Gry nagrałem zgodnie z Waszym poradnikiem i
    - Modern Warfare 3 działa ale na początku strasznie mieli płytę, nie zawsze wchodzi ale gra zaliczona
    - Gears of War 3 zawiesza się w różnych momentach, nie da się grać. Freez albo mogę się ruszyć ale akcja stoi.
    - HALO Aniversery działa bez zarzutu
    - gry bez xgd3 też działają super jak do tej pory
    Czy jakieś gry podobnie jak GoW 3 mogę nie działać? Pytam bo szkoda mi płyt i całej nocy ściągania tych 8 GB :)
    Dzięki za pomoc z góry i proszę nie odsyłajcie mnie do tutka bo skoro MW3 i HALO działają to chyba nagrywam je dobrze.

Wczytywanie...

Poleć forum