1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie na temat online konsoli.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Polishgrass, Wrzesień 25, 2012.

1. Polishgrass

Polishgrass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witajcie mam do was pytanie gdyż nie długo kupuję xboxa 360 i chciałbym zagrać na multi i nie wiem czy mnie zbanują. Osoba która mi oferuje powiedziała, że jest przerobiona ja na to chciałbym grać na multi i nie dostać bana, ale on napisał mi "Dlatego posiada lt 3.0 i najnowszego Dasha" Więc pytanie nie jestem w xboxach zorientowany czy dostanę bana jak będę grać na multi czy nie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wystarczy 3 minuty na forum aby znalezc odpowiedz, na przerobionej konsoli istneje ryzyko bana

1 osoba to lubi.
  4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    grożą bany ale w praktyce nie masz się czego obawiać.Będziesz mógł grać w multi na piratach, tak jak większość userów tego forum.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak sie nie ma czego obawiac?? to ze od dawna nikt nie dostal bana nie oznacza ze nie moze to sie zmienic w najblizszym czasie

6. Polishgrass

Polishgrass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    OK Dzięki za szybką odpowiedź więc lepiej nie brać tej konsoli ?

7. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    to tak samo jak z końcem świata.Kiedyś nadejdzie ale nikt nie wie kiedy ... Możesz grać śmiało na xbox live na piratach bo jedyna konsekwencja to zbanowanie profilu.

8. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Ja bym brał, jezeli bedziesz grac online gry nagrane ihasem to malutkie ryzyko, ja grywam multi na przerobce, zero bana, nic ;) chociaz pamietaj zawsze jest ryzyko :) jezeli cie stac na gry to bierz nieprzerobiona, a jesli nie to bym bral z przerobka ;P

9. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Możesz dostać bana, odrazu lub może i za rok, zależy od szczęścia. Jak bardzo ci zależy na graniu przez neta to kup nieprzerobioną konsolę, a jak wolisz mniej wydawać za gry i mniej ci zależy na necie to bierz tę.

10. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jak grasz online to zainwestuj w nagrywarke ihas 124 z rewizji b (wazne!) i zflas*** ja. Wszystko jest na forum...

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum