1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie na temat przeróbki Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XtomX, Styczeń 28, 2013.

1. XtomX

XtomX Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Od ponad dwóch lat nie miałem styczności z konsolami, poczytałem troszkę aktualności i naszło mnie kilka wątpliwości.
    Zaznaczam że kompletnie nie interesuje mnie gra Live.Także parę prostych pytań bez zbędnego rozpisywania.

-Jaka przeróbka mi wystarczy aby odpalać wszystkie gry (grać live nie będe).
    -Czy nadal można instalować gry na dysku i grać z płytą w środku, czy granie na samej płycie jeśli nie ma przeróbki RGH?

może dla kogoś śmieszne pytania zadaje, ale od kiedy sprzedałem konsolę w 2010 nie miałem żadnej styczności z konsolami.
    Nie chce kupić sprzętu a potem dopłacać po pięc razy :)

pozdrawiam i dziękuje za ew pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1.Wszystkie gry to LT 3.0 jak zarowno i RGH (ale Lt to sflashowany naped czyli mozesz grac na nieoryginalnych a na RGH to gry z dysku odpalasz i installujesz bez potrzeby plyty w napedzie)
    2.Mozna isntalowac gry na dysku bez RGH ale wtedy potrzebujesz plytyki w napedzie tylko do rozruchu gry. Jesli chcesz bez plyty to potrzebujesz RGH.

1 osoba to lubi.
  4. XtomX

XtomX Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki za pomoc, to chciałem wiedzieć.

Wczytywanie...

Poleć forum