1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie na temat XLink

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez itasH, Maj 4, 2010.

1. itasH

itasH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    mam przerobioną konsolę LT 1.0 i od momentu przeróbki nie podłączałem jej do internetu - bo bana ani oflagowania nie chcę. Moje pytanie brzmi, czy jeżeli chciałbym korzystać z xlinka to automatycznie wiąże się to z " podłączeniem " do live i ryzykiem oflagowania? czy jest to osobna sieć - nie ta " xboksowska " ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Nie, jeżeli korzystasz z xlink xbox nie łączy się z live tylko pamiętaj żeby dać ochronę rodzicielską żeby xbox przez przypadek nie połączył się z live

Wczytywanie...

Poleć forum