1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie newbie: moja konsola czeka na bana, czy da się uratowac mojego GamerTaga ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mazihehe, Listopad 9, 2010.

1. mazihehe

mazihehe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pewien problem któremu chciałbym szybko zaradzic bo mam mało czasu. Otóż to popełniłem głupstwo, ponieważ nie interesowałem się za bardzo ostatnio co tam się dzieje w Microsoftowym światku tylko sobie spokojnie pykałem w pirackie gry. Grałem sobie w Fable 3, i nagle przerwałem, wyjąłem płytkę z napędu, i podłączyłem się do XBL w celu pobrania paru demek. Okazało się że jest aktualizacja dostępna, czyli nowy dashboard. Pobrałem nowego Dasha, odłączyłem się od Live`a, i próbowałem włączyc Fable 3 które oczywiście nie zadziałało. Przeczytałem w necie o nowych zabezpieczeniach MS i dowiedziałem się że moja konsola jest oflagowana i obecnie czeka na bana zza oceanu. Sprawdziłem nawet jakimś programikiem czy faktycznie moja konsola jest "flagged" i wyszedł wynik pozytywny niestety. Najbardziej zasmuciło mnie to że nie będe mógł grac wnowe gry offline, bo XBL to ja tam prawie nie używałem więc mi był obojętny. Dzisiaj wpadłem na pomysł, ale żeby go zrealizowac muszę się popytac ludzi ktorzy sie bardziej orientują w tych sprawach niż ja, więc zwracam się do was. Otóż moje pytania są następujące:

1. Czy wraz z nową falą banów związaną z Fable 3 i nowym dashem, mój GamerTag został "corrupted" popsuty?
    2. Tak w ogóle to konsola dostaje bana czy konto ?
    3. Czy istnieje taka możliwośc, żebym przetransportował mojego GamerTaga na MemoryCard, usunął moje konto z Konsoli, spokojnie czekał sobie na bana, a po jego przyjściu, użył GamerTaga z karty pamięci na innym xboxie ? czy moge w ten sposób uratowac moje konto z osiągnięciami ? Czy będę mógł używac Live`a jeśli mojego konta nie będzie na konsoli kiedy ta dostanie bana ?

Jeśli ktoś byłby tak miły i mi odpowiedział, to byłbym na prawdę bardzo wdzięczny. Wielkie dzięki z góry ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    2. Ban na konsolę, konto działa normalnie.
    3. Spróbować możesz, co z tego wyjdzie - na pewno nic gorszego niż ban, a nóż się uda :)

4. vantom1

vantom1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem z doświadczenia.
    Bana dostaje konsola, profile nie zostają uszkodzone. Mozesz przegrać je sobie na Pendrive i uruchomić np na nowej konosli (chodzi o savy, profil bedzie trzeba odzyskac poprzez MENU)
    Profil nie zostaje zablokowany, wiec gamertag jest nienaruszony.
    Dostajesz tylko Bana na możliwość łączenia konsoli z internetem , gra po LAN bedzie nadal działać.

5. KabanosikPL

KabanosikPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie.Jeśli założę nowe konto na Polskę,czy jest możliwe jakoś "odratować" moje 2500G?Nie chciałbym od nowa tłuc osiągnięć:D

6. mazihehe

mazihehe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak, ale właśnie te nowe BANY razem z nowym dashem sa inne i istnieje chyba mozliwosc zeby konta zostały uszkodzone , czy nie :D ;)? Aha i jesli zrobie to wszystko zanim podlacze stara konsole do livea, i zanim dostane wlasciwie tego bana, to czy jak bede probowal odzyskac GamerTaga na nowej konsoli, to czy bedzie jakis problem z odsyzkaniem go ? System bedzie wiedzial ze moj profil ma bana bo jest na oflagowanej konsoli ktora czeka na bana ?.

Wczytywanie...