pytanie nooba, na temat przeróbki :)

Witam. Jestem pierwszy raz i mam konsole xbox 360 elite od paru dni.
A więc tak, pytanie dotyczy przeróbki xbox 360 elite z napędem LightOna.
Da się ją przerobić bez otwierania konsoli? i czy się traci gwarancję kiedy wgra się w nią pirackie oprogramowanie?
 

ramsonX360

Banned
Użytkownik
A jak niby chcesz dostać się do napędu. Musisz odkręcić obudowę:p
Logicznie tracisz gwarancję ale jak przeróbkę zrobi to koleś który się na tym zna, czyli nie uszkodzi plomb i naklei je dokładnie tam gdzie był to MS raczej się nie skapnie i uznają ci gwarancje.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
A jak niby chcesz dostać się do napędu. Musisz odkręcić obudowę:p
Logicznie tracisz gwarancję ale jak przeróbkę zrobi to koleś który się na tym zna, czyli nie uszkodzi plomb i naklei je dokładnie tam gdzie był to MS raczej się nie skapnie i uznają ci gwarancje.
Zgadza się . O ile nie sprawdzą dokładnie konsoli i nie wykryją przeróbki , no i plomby muszą być tak jak z fabryki wyszły ...
 
aha, bo jeden gościu na allegro odpisał mi że on to robi bez rozbierania xboxa, że poprostu wgrywa jakieś oprogramowanie, czy to możliwe???
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
NIE! bo musi się jakoś dostać do napędu
 

Neqiu

Banned
a Ja ci nieradze przerabiac konsolki jesli bedziesz chail grac Online .
 
a to się dostaje bana na zawsze czy jak?? ja nie chce przerabić konsoli, ale tak z ciekawości pytam.
 

Neqiu

Banned
dostajesz bana i nie moznasz grac online i dysk ci sie psuje :( czyli wszytkie achivmentyy pujd se gdziesz . Nawet konta odsyakac nie mozna na nowej konoli :(
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
BAN FAQ - poszukaj takiego tematu

@UP:

A warna chcesz? Konto można normalnie odzyskać i achievy zostają
Dysk się też nie psuje tylko w konsoli jest zablokowana możliwość instalowania gier
 

Neqiu

Banned
Sorry ale wczesniej w jakims temacie czytalem i pisalo ze nie mozna odsykac :(
 
można tak jaśniej? co to jest achievy, sorry za takie pytanie, ale nie znam się na tym :(
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Dysk się też nie psuje tylko w konsoli jest zablokowana możliwość instalowania gier
Dodam ze konsola po banie blokuje dysk, a na innej niezbanowanej konsoli dysk dziala normalnie ;).
co to jest achievy,
Achievmenty - osiagniecia, punkty "G" - gamescore ;).
 
ahaaa dzięki wielkie za odp.
 

Do góry Bottom