1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pytanie o ABGX360 i nie tylko!!! PLS pomocy.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez killer2602, Sierpień 15, 2011.

1. killer2602

killer2602 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hejka mam pytanie co do tego całego ap 25 i wiem że do abgx360 już są te patche ale jak zrobiłem patcha wcześniej to czy abgx go powinien podmienić??
    Pytam ponieważ nagrałem po spachowaniu i nie wyszło mam przeróbkę 1.9 lt+ .
    A jeżeli można to prosił bym o link do Black ops który można spachować oraz do AC brotherhood Proszę o pomoc bo jestem świeżakiem może nie całkiem ale jednak.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jakbyś napisał to bardziej po polsku, to może udzieliłbym Ci pomocy, a tak to muszę się domyślać o co Ci chodzi. Nie podałeś jaki masz dashboard. Jeśli ustawiłeś abgx tak samo jak w tutorialach na forum i nie działa, to właśnie w dashu może leżeć problem. Mogę jeszcze polecić przerobienie konsoli do lt 1.91. I napisz, czy program rozpoznaje obraz w bazie danych. Po przeskanowaniu powinieneś mieć napisane "AP25 replay sector is currently verified".

4. killer2602

killer2602 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorki ale dasha nie umiem sprawdzić a co do obrazu to pisze "AP25 replay sector is currently verified" ale jak nagrałem to nie rusza ,czarny ekran i tyle w black ops.
    Wcześniej sprawdziłem ten obraz abgx-em jak jeszcze nie było patchy i nie wiem czy podmieni patcha jak teraz go uruchomie.
    która linijka to jest do dasha??

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    ...

Wczytywanie...

Poleć forum